• pl
 • en
 • TECHNICAL SIDEMOUNT

  Diver

  Szkolenie przeznaczone jest dla nurków „sidemountowych”, chcących wykorzystywać konfigurację boczną do nurkowań technicznych, z wykorzystaniem dodatkowych butli bocznych typu stage. W trakcie zajęć student uczy się prawidłowej, „przejrzystej” i łatwej do obsługi, konfiguracji butli bocznych.

  Zajęcia obejmują wiele zagadnień i umiejętności wykorzystywanych w nurkowaniu technicznym, poczynając od opanowania do perfekcji technik poruszania się w wodzie, przez utrzymywanie prawidłowej pozycji i trymu, znajomości konfiguracji partnerów z zespołu i swojej, aż po opanowanie technik dzielenia się gazem i innych, związanych z auto-ratownictwem w symulowanych sytuacjach awaryjnych. Student w trakcie kursu, nauczy się obsługi całego sprzętu wchodzącego w skład konfiguracji danego nurkowania.

  Interesuje Cię to szkolenie? Znajdź swojego instruktora.

  WYMAGANIA WSTĘPNE

  • Wiek 18 lat.

  • Stopień minimum Advanced Nitrox Diver 42 ISSF lub równoważny innej organizacji oraz zalogowanych minimum 50 nurkowań, o łącznym czasie, nie krótszym niż 35 godzin spędzonych pod wodą(nie wlicza się nurkowań kursowych).

  Jeżeli uważasz, że posiadasz braki wiedzy, skontaktuj się ze swoim instruktorem ISSF, który pomoże Ci je uzupełnić.

  PRZEBIEG SZKOLENIA

  W trakcie szkolenia muszą być wykonane: minimum 5 nurkowań szkoleniowych, a każde z nich nie może być krótsze niż 40min. Szkolenie przewidziane jest na minimum 2 dni.

  Szczegółowy program i wymagania sprzętowe omówi twój instruktor ISSF. Skontaktuj się z nim.

  Twoi Instruktorzy ISSF

  “W nurkowaniu…nie ma dróg na skróty”

  0